naše škola

menu

ÚVODNÍ STRÁNKA
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
MATEŘSKÁ ŠKOLA
ŠKOLNÍ DRUŽINA
ŠKOLNÍ KUCHYNĚ
PROJEKTY
AKCE ŠKOLY
DOKUMENTY
GDPR
ZÁPIS DO ZŠ
VOLNÁ MÍSTA
LITERÁRNÍ DÍLKA
AKCE + FOTOGALERIE
NAPIŠTE NÁM
KONTAKTY
REGISTR OZNÁMENÍ

naše práce ZŠ

naše práce

Patron bezpečného netu

sponzoři

fotogalerie ZŠ A ŠD
projekty


Zahrada v přírodním stylu
Naše škola se zapojila do projektu "Zahrada v přírodním stylu" a získala dotaci z Operačního programu Životní prostředí, výzva č.43. výzva OPŽP. Celkový rámec projektu vychází z myšlenky: "vybudovat školu blízkou přírodě", revitalizovat školní zahradu a vytvořit estetické, funkční a bezpečné prostředí pro hry a sportovní aktivity dětí. Cílem projektu je poskytnout dětem dostatek příležitosti ke hrám, pohybu, objevování a vlastnímu rozvoji v přírodním prostředí. Tento projekt se realizoval od června do srpna 2014.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EU – peníze školám
V loňském roce jsme se aktivně zapojili do projektu EU – peníze školám, který nabízel školám možnost získání finančních prostředků na vylepšení výuky. Náš projekt byl nasměrován do oblasti ICT, kde vidíme velké možnosti rozvoje žáků v návaznosti na všechny kompetence dle RVP – ŠVP (rozvoj čtenářské a informační gramotnosti). Podařilo se nám získat 398.900 Kč. První část projektu zahrnuje komplexní počítačové vybavení, druhá část projektu bude zahrnovat vybavení interaktivními tabulemi. 
Srdečně Vás zveme na prohlídku naší nově vybavené učebny!!

Základní škola a Mateřská škola v roce 2010 získala v grantovém programu TPCA Partnerství pro Kolínsko finanční částku 200.000,-Kč na realizaci svého projektu.

Cílem bylo využití nefunkčního zahradního brouzdaliště a následné vybudování víceúčelového altánu pro potřeby žáků, dětí a občanů obce Tatce.
Realizace výstavby byla zahájena na počátku měsíce srpna. Veškeré práce jsou dílem firmy Nautila-stavby s.r.o. Altán je celý dřevěný, jako střešní krytina jsou použity tašky z šgrantele a celá stavba je citlivě a účelově začleněna do stávajícího okolního prostředí. Interiér altánu je vybaven celodřevěnými lavicemi a stoly pro nejrůznější aktivity a činnosti. Poslední fází výstavby bylo propojení altánu s hlavní budovou chodníkem ze zámkové dlažby.
 

projekt Školka
pro nejmenší

projekt Vzdělávání
pro každého

úřední e-deska

úřední e-deska

jídelníček

úřední e-deska

zahrada
v přírodním stylu

rozšíření
mateřské školy

naše výtvory MŠ

naše práce

oslavy v naší školce

fotogalerie MŠ

Projektový den
- MALÝ STAVITEL

Zdravotní akce v MŠ - návštěva solné jeskyně

Masopust 2019

EVVO - Kamarádi
v nouzi

Vánoce u Šikulů

Mimoňský maškarní ples

Strašidelný den
u Čiperků

Lampionová výprava

Dýňování aneb hrátky
s plody podzimu

Šikulové mají nové zvířecí kamarády...

Zdravotní akce - Šikulové na návštěvě solné jeskyně v Českém Brodě

Přečti knížku, zapoj šišku

Toulcův Dvůr - exkurze

Tvoření na téma
Naši kamarádi

První šikulkovské tvoření

Náš první den ve školce - Šikulové

rok 2016/2017
rok 2016/2017
rok 2015/2016
rok 2014/2015